جمعه 1 تير 1403

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی وبگردی همه چیز درباره میکرونیدلینگ

 
 

شنبه 25 آذر 1402

همه چیز درباره میکرونیدلینگ

 
 

شاید با تصور صدها سوزن ریز کمی دلهره پیدا کنید، اما حقیقت این است که میکرونیدلینگ بهترین اتفاقی است که می تواند برای پوست شما رخ دهد. متخصصان پوست و زیبایی با استفاده از این روش درمانی ظاهری خیره کننده را برای پوست شما به ارمغان می آورند.

سپیده نیکانلو_ شاید با تصور صدها سوزن ریز کمی دلهره پیدا کنید، اما حقیقت این است که میکرونیدلینگ بهترین اتفاقی است که می تواند برای پوست شما رخ دهد. متخصصان پوست و زیبایی با استفاده از این روش درمانی ظاهری خیره کننده را برای پوست شما به ارمغان می آورند. این روش درمانی با ایجاد هزاران سوراخ بسیار ظریف، پوست را به تولید کلاژن بیشتر ترغیب می کند. در نتیجه پوست شما ظاهری به مراتب لطیف تر، صاف تر و شاداب تر پیدا خواهد کرد. پس از استفاده از این روش از سفت شدن پوست خود لذت خواهید برد.
این روش درمانی غالبا روی پوست چهره افراد انجام می شود. آثار زخم و چین و چروک های صورت و همینطور منافذ باز پوست درمان می شوند. این روش درمانی پوست را مورد تهاجم قرار نمی دهد. برخلاف نامش، این روش پوست را مورد جمله سوزن ها قرار نمی دهد و میزان تهاجم دراین روش بسیار ناچیز است. تمام افرادی که از سلامت جسمانی برخوردار هستند می توانند بدون هیچ مشکلی از این روش استفاده کنند. تنها افرادی که تحت درمان جوش قرار دارند باید انجام این درمان را کمی به تعویق بیاندازد. پس از انجام میکرونیدلینگ فرد به مدت چند روز قرمزی و التهاب را روی پوست خود تجربه خواهد کرد که با مرور زمان برطرف خواهند شد.

میکرونیدلینگ چیست؟
میکرونیدلینگ به عنوان روشی که به تولید کلاژن در پوست می انجامد، شناخته می شود. این روش درمانی با استفاده از صدها سوزن ظریف زخم های بسیا ر ظریفی روی سطح پوست ایجاد می شود. شاید شنیدن این مطلب چندان راضی کننده به نظر نیاید. اما این روش پوست را آنچنان مورد تهاجم قرار نمی دهد، متخصص پوست و زیبایی به خوبی با استفاده از ابزار میکرونیدلینگ آشنایی دارند و شادابی و زیبایی را برای پوست شما به ارمغان می آورند.
میکرونیدلینگ با ایجاد زخم های سطحی بسیار ظریف سیستم ایمنی بدن را تحریک می کند. بدن انسان به خوبی از عهده درمان زخم های سطحی بر می آید. در میکرونیدلینگ به بهترین شکل ممکن از این ویژگی بدن انسان کمک گرفته می شود. از این رو پس از انجام میکرونیدلینگ میزان تولید کلاژن و الاستین در پوست به شدت افزایش پیدا کرده و سلول های پوست شروع به بازسازی می کنند. در نتیجه آثار پیری و کهولت سن از چهره فرد رخت می بندد. سیستم ایمنی بدن انسان توانایی بسیار بالایی در بهبود خود دارد. در این روش پزشک با تحریک پوست فرد، روند بازسازی پوست را سرعت بخشیده و ظاهری جوان و شاداب را برای پوست به ارمغان می آورد. در میکرونیدلینگ لایه برداری پوست بدون استفاده از نور و حرارت انجام می شود. از این رو در این روش آسیب بسیار کمتری به پوست می رسد. میکرونیدلینگ با استفاده از تکنیک ها ی مکانیکی خراش های بسیار ظریفی در چوست ایجاد می کند که همچون تلنگری پوست را به خود آورده و روند بازسازی کلاژن و الاستین را متحول می کند. از این این روش درمانی عوارض بسیار ناچیزی خواهد داشت. چرا که پوست با استفاده از قابلیت های طبیعی بدن ترمیم می شود.

میکرونیدلینگ می تواند چین و چروک های عمیق پوست را بهبود دهد
ارزشمند ترین و چشمگیر ترین خصوصیت میکرونیدلینگ افزایش میزان کلاژن سازی در پوست است. این روش پوست برای ساخت کلاژن و الاستین بیشتر تحریک می کند. این دو ماده همان موادی هستند که در پوست های جوان و شاداب لطافت و درخشش را به ارمغان می آورند. کلاژن و الاستین راز جوانی و زیبایی پوست هستند. میکرونیدلینگ روند تولید این دو ماده را بهبود بخشیده و از این طریق شادابی و زیبایی را به پوست فرد باز می گرداند.
از آنجایی که میکرونیدلینگ با تحریک این دو ماده به بازسازی پوست سرعت می بخشد. متخصصان پوست و زیبایی به این نتیجه رسیدند که چند جلسه میکرونیدلینگ می تواند خطوط عمیق روی چهره را بهبود ببخشد. با استفاد از روش میکرونیدلینگ خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم و خطوط عمیق روی پیشانی تا حد زیادی کاهش پیدا می کنند.
به اعتقاد برخی از پزشکان یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت این روش این است که میکرونیدلینگ از قابلیت التیام بدن استفاده کرده و از این رو نتایج طبیعی را برای فرد به ارمغان می آورد. از آنجایی بهبودی بلافاصله پس از تزریق آغاز می شود، این روش درمانی به افرادی که به دنبال از بین بردن علائم پیری هستند، به شدت توصیه می شود. سوزن هایی که در روش درمانی میکرونیدلینگ مورد استفاده قرار می گیرند، از 1.5 میلیمتر کوتاه تر هستند.

میکرونیدلینگ راهی برای بهبود آثار زخم
بر اساس مطالعات انجام شده، 100 درصد افرادی که تحت درمان میکرونیدلینگ قرار گرفته اند، شاهد بهبود آثار زخم های برجای مانده از جوش های روی صورت خود بودند. متخصصان زیبایی با استفاده از سوزن هایی که تا 3 میلیمتر در پوست نفوذ می کند، روی محل زخم های عمیق چهره کار می کنند. این روش درمانی انتخاب بسیار مناسبی برای رفع آثار جوش و زخم های عمیق پهره به شمار می رود. چرا که این روش عوارض جانبی نداشته و بیمار پس از جلسه نخست آثار بهبودی را مشاهده خواهد کرد.

میکرونیدلینگ آفتاب سوختگی و کک و مک را بهبود می بخشد
کلاژن حیاتی ترین ماده برای سلامت پوست به شمار می رود. این ماده اثرات فوق العاده ای روی شادابی و سلامت پوست می گذارد. اثرات مفید کلاژن تنها به رفع چین و چروک ها محدود نمی شود. میکرونیدلینگ با تحریک ترشح کلاژن در پوست، اثر آفتاب سوختگی و کک و مک را در چهره فرد کاهش می دهد. به همین دلیل این روش درمانی از جانب افرادی که از مشاهده کک و مک های خود ناراحت هستند، به شدت مورد استقبال قرار گرفته است. برای این منظور متخصصان زیبایی از سوزن هایی به طول 1 تا 1.5 میلیمتر بهره می برند.

میکرونیدلینگ از سرعت روند پیری پوست می کاهد
این روش درمانی علاوه بر نرمی و لطافت که به پوست می بخشد، آسیب های پوستی را ترمیم کرده و از این گذشته باعث سفت شدن پوست افراد مسن خواهد شد. البته این نکته را به خاطر داشته باشید که هرچه سن بالاتری داشته باشید، میزان کلاژن کمتری نیاز در پوست شما تولید خواهد شد. این روش درمانی با کمترین عارضه جانبی و با تحریک مکانیزم بدن فرد نتایجی خیره کننده را در پوست فرد به وجود می آورد. این روش به عنوان جدیدترین روش درمانی برای جوانسازی، سفت کردن و بهبود آثار زخم از سوی جامعه پزشکان به تصویب رسیده است.

با میکرونیدلینگ با منافذ باز پوست خداحافظی کنید
شاید در آغاز کمی دور از انتظار برسد که این روش درمانی با صدها سوراخی که روی پوست ایجاد می کند باعث کوچکتر شدن منافذ صورت شود، اما یکی از مزایای این روش درمانی کوچک کردن منافذ پوست است. این روش درمان با تحریک کلاژن سازی در اطراف منافذ پوست شده و به این ترتیب باعث کوچک شدن منافذ پوست می شود. همه خانم ها به دنبال کوچک کردن منافذ پوست خود هستند. این روش درمانی در کنار تمام مزایایی که برای سلامت و شادابی پوست دارد، موجب کوچک شدن منافذ پوست فرد نیز می شود.

جذب بهتر محصولات آرایشی و بهداشتی
آیا می دانید که تنها 4 تا 8 درصد کرم های گران قیمتی که برای سلامت پوست استفاده می کنید، جذب پوست می شوند. یکی دیگر از مزایای میکرونیدلینگ افزایش میزان جذب کرم های محبوب شما است. این روش درمان با ایجاد صداهای سوراخ ظریف روی سطح پوست موجب افزایش میزان جذب کرم ها می شود. این سوراخ ها مانند کانال های ظریفی عمل می کنند که کرم را به عمق پوست انتقال می دهد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
شارژ اضافی ۱۲۰هزار تومانی «یارانه‌ها» ذخیره نمی‌شود/ نحوه بهره‌مندی از این شارژ
:: فناوری اطلاعات ::
آغاز دور جدید حراج شماره‌های رند همراه اول
:: روی خط جوانی ::
چه زمانی برای اولین بار بگوییم "دوستت دارم"
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
قلم مقدس به‌دنبال معرفی اسوه برای نسل خبرنگاران است
:: حوادث ::
قتل زن تهرانی در حمام خانه اش / شوهرش تصمیم به مثله کردن جسد داشت که پشیمان شد!

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار