چهارشنبه 5 ارديبهشت 1403

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اجتماعی برف و باران در نقاط مختلف کشور/ ورود سامانه جدید بارشی از سه‌شنبه

 
 

يكشنبه 15 بهمن 1402

برف و باران در نقاط مختلف کشور/ ورود سامانه جدید بارشی از سه‌شنبه

 
 

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود سامانه بارشی جدید از روز سه شنبه در کشور و افت محسوس دما خبر داد.

صادق ضیاییان در تشریح وضعیت جوی استان‌های کشور اظهار کرد: امروز (۱۴ بهمن ماه جاری) در برخی مناطق گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و ارتفاعات البرز شرقی بارش برف و باران و در برخی مناطق جنوب سیستان و بلوچستان رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
همچنین امروز در بخش‌هایی از دامنه های جنوبی البرز و مناطق مرکزی و شرق کشور وزش باد شدید و احتمال خیزش گردوخاک دور از انتظار نمی باشد.
وی ادمه داد: طی روزهای شنبه و یکشنبه(۱۴ و ۱۵ بهمن ماه جاری) در برخی نقاط غرب و شمال غرب بارش پراکنده برف و وزش باد رخ خواهد داد. در روز دوشنبه(۱۶ بهمن ماه جاری) در برخی نقاط شمال غرب، غرب و ارتفاعات البرز مرکزی بارش برف و باران پیش بینی می شود.
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اظهار کرد: روز سه شنبه با ورود سامانه جدید بارشی در غرب ، شمال غرب، سواحل دریای خزر برخی مناطق واقع در دامنه های جنوبی البرز و شمال شرق کشور بارش برف باران و وزش باد رخ می دهد و همچنین روز چهارشنبه سامانه بارشی در شمال شرق فعالیت خواهد داشت و بتدریج از مرزهای شرقی خارج خواهد شد. همچنین در سایر مناطق کشور آسمان صاف خواهد بود.
ضیاییان گفت: طی امروز و فردا (۱۴ و ۱۵ بهمن ماه) در نیمه غربی دامنه های جنوبی البرز و نوار شمالی و طی روزهای یکشنبه تا سه شنبه(۱۵و ۱۷ بهمن ماه) در شرق و جنوب شرق کشور افت محسوس دما پیش بینی می شود.
وی یاد آوری کرد: با توجه به میزان بارش برف و وزش باد احتمال وقوع بهمن در ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی و شمالی وجود دارد. همچنین طی سه روز آینده خلیج فارس تنگه هرمز و دریای عمان مواج می باشد.
وی در مورد وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده نیز اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۱۵بهمن‌ماه) صاف تا کمی ابری در بعضی ساعت ها افزایش باد گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای منفی ۳ درجه و حداکثر دمای ۵ درجه سانتیگراد و طی دوشنبه (۱۶بهمن‌ماه) قسمتی ‌ابری تا نیمه ابری در بعضی ساعت ها افزایش باد گاهی وزش باد شدید و در اواخر وقت بارش پراکنده با حداقل دمای یک درجه و حداکثر دمای ۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
ضیاییان در پایان گفت: فردا همدان با کمینه ۷- درجه سانتیگراد سردترین و بندرعباس با بیشینه دمای ۲۵ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین مراکز استان‌ کشور گزارش شده است.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
شارژ اضافی ۱۲۰هزار تومانی «یارانه‌ها» ذخیره نمی‌شود/ نحوه بهره‌مندی از این شارژ
:: فناوری اطلاعات ::
آغاز دور جدید حراج شماره‌های رند همراه اول
:: روی خط جوانی ::
چه زمانی برای اولین بار بگوییم "دوستت دارم"
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
قلم مقدس به‌دنبال معرفی اسوه برای نسل خبرنگاران است
:: حوادث ::
مرد تهرانی زن سابق خیانتکارش را کشت و خودکشی کرد

يادداشت
:: اجتماعی ::
استان مرکزی در انتظار مدیران کارآمد و انقلابی

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار